AKO TO FUNGUJE

AKO UPRATOVANIE PREBIEHA?

Rezervácia

V rezervačnom formulári vyplníte informácie o vašej domácnosti a zvolíte služby (upratovanie, žehlenie, umývanie okien) . Celkový, minimálny počet hodín sú 3 hodiny. Po zaplatení sa z vašej platobnej karty stiahne rezervačný poplatok.

príprava

Pred príchodom gazdinky si pripravíte čistiace prostriedky a čistiace nástroje. Naše gazdinky si ich zo sebou nenosia. Na upratovanie potrebujeme: vysávač a mop, čistiace utierky 4x, prachovka, hubka, čistič WC, odstraňovač vodného kameňa, univerzálny čistiaci prostriedok, alkoholový prostriedok na lesklé plochy, sáčky do koša.

Na žehlenie potrebujeme: žehlička, žehliaca doska, fľaša s rozprašovačom na čistú vodu

Na umývanie okien potrebujeme: prostriedok na umývanie okien, čistiace utierky, pevná stolička/ rebrík.

upratovanie

Gazdinka príde v stanovený čas a deň na miesto upratovania. Ukážete jej svoju domácnosť a veci na upratovanie. Vysvetlíte jej čo a ako funguje. Ostatné je už na vás. Môžete zostať doma, alebo ísť na prechádzku do parku. Gazdinka po uprataní môže počkať na vás, alebo sa dohodnete že odíde keď skončí.

hodnotenie

Po uprataní si môžete skontrolovať poriadok podľa nášho zoznamu. Ak nie ste spokojní, dajte nám vedieť do 24hodín. Upraceme ešte raz a zadarmo, ináč vám vrátime peniaze.

Rezervujte si dôveryhodnú gazdinku!